Ruszamy z zapisami na nowy rok szkolny 2022/2023!

Poznaj naszą metodę:

METODA 5S

SPEAK – SMILE – SING – SURPRISE – SUCCEED
SPEAK
 1. SPEAK – chyba każdy przychodzi uczyć się języka angielskiego właśnie po to, aby mówić  🙂 Dlatego zostaw język polski oraz wymówki za drzwiami i od pierwszej lekcji próbuj swoich sił po angielsku! Zobaczysz, ile angielskich słów już znasz! Ta umiejętność jest dla nas najważniejsza, ponieważ to mówienia po angielsku będziesz najbardziej potrzebować.
SMILE
2. SMILE – dobre emocje stymulują naukę, dlatego nasze zajęcia są pełne zabawy i gier. Uważamy, że uczenie się angielskiego jest super i jest dla nas ważne, aby atmosfera na zajęciach była świetna dla każdego!
SING
3. SING – czy masz głos do śpiewania czy nie, czy łatwo wpada Ci w ucho rytm czy też słoń nadepnął Ci na ucho, wszyscy musimy przyznać, że muzyka wspomaga zapamiętywanie języka
SURPRISE
4. SURPRISE – nie znosimy monotonii (jak również nasi uczniowie :D). Koniec z nudą na lekcjach! Chcemy, aby na każdej lekcji było coś kreatywnego do zrobienia (projekty, taniec) lub odkrycia (zagadki, multimedia).
SUCCEED
5. SUCCEED – chcemy abyś po każdej lekcji miał poczucie, że znowu osiągnąłeś kolejny krok. Ponadto chcemy, abyś miał możliwość widzieć swoje osiągnięcia czarno na białym, dlatego będziemy przygotowywać Cię na miarę egzaminów Cambridge. (Ty decydujesz, czy i kiedy chcesz taki egzamin zdawać)

CZAS

W związku z naszą ambitną i atrakcyjną metodą, potrzebujemy czasu, aby ją zrealizować, dlatego lekcje dla uczniów od drugiej klasy podstawówki trwajaą 60 minut,  dla klas 0-1 – 50minut. Lekcje dla przedszkolaków – 45 minut, a dla 3-latków w 35 minut.

TECHNOLOGIA

Nasi uczniowie na zajęciach korzystają z nowoczesnych monitorów multimedialnych, aplikacji do nauki języka angielskiego oraz podręczników interaktywnych, dzięki którym nauka staje się bliższa młodemu pokoleniu, które w świecie cyfrowym czuje się jak ryba w wodzie 🙂 Ponadto jest to spore ułatwienie w razie potrzeby odbycia lekcji z domu 😉
Z

EGZAMINY

Kształcimy na miarę egzaminów Cambridge.

Certyfikaty Cambridge są najbardziej rozpoznawalnym potwierdzeniem znajomości języka angielskiego w świecie zawodowym i międzynarodowym. Chcemy, aby nasi uczniowie mieli możliwość przystąpić do takich egzaminów. Dlatego wybieramy najlepsze jakościowo podręczniki z ambitnym materiałem.

Podsumujmy korzyści:

Otrzymujesz:

 • 19 lub 38 lekcji na semestr
 • Lekcje o długości 45, 50, 60 lub 90 minut
 • Małe grupy (max. 5 osób, przedszkolaki – 6 osób)
 • Wybór częstotliwości lekcji dla dzieci w wieku 3-9 lat  – 1 lub dwa razy w tygodniu, od 4 klasy naciskamy na 2 lekcje w tygodniu
 • Stacjonarnie lub online
 • E-dziennik, w którym możesz sprawdzić:
  1. Jaki był temat lekcji
  2. Czy jest zadanie domowe
  3. Obecności
  4. Ile lekcji już się odbyło
  5. Sprawdzić stan swoich wpłat
 • Atrakcyjną metodę nauczania
 • Upusty za lojalność dla klientów kontynuujących naukę u nas
  • Upust dla rodzin:
   • jednorazowo -50zł za drugie (i kolejne) dziecko

Ramowy cennik za kursy w semestrze jesienno-zimowym w Dzierżoniowie

(można rozbić na 5 płatności miesięcznych)

 

LOKALIZACJE

Dzierżoniów: Świdnicka 33, parter

Bielawa: ul. 3 maja 31, 2 piętro

Z radością ogłaszamy, że nasza szkoła ma już dwie lokalizacje! W Dzierżoniowie jest nasza główna siedziba, a od 14 lutego 2022r. ruszamy z lokalizacją w Bielawie!!!